Series
Ratings
34
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Hogu's LoveRated ★ 1.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 1.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Bubble GumRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 1.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0