Movies
Ratings
237
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.5
The GreyRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 1.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5