Series
Ratings
84- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0