Movies
Ratings
127
A MillionRated ★ 4.5
The Killing RoomRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Wrong TurnRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
ExamRated ★ 3.0
MindhuntersRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0