Series
Ratings
32
Scarlet HeartRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0