Titles you rated
Good DoctorRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 1.0
Princess AuroraRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
On AirRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0