Movies
Ratings
128
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Fun MovieRated ★ 2.0
Jackass Number TwoRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 5.0
ExamRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 0.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.5
The ExperimentRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Monkey King 2Rated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.5
The ExecutionerRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0