Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0