Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 5.0
PawnRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.0
Steve JobsRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0