Series
Ratings
23
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 0.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0