Titles you rated
The Great BattleRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
Zu WarriorsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Martha Marcy May MarleneRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
Only YouRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 5.0
Reign of FireRated ★ 4.0