Movies
Ratings
57
TedRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0