Series
Ratings
57
The Innocent ManRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0