Titles you rated
2037Rated ★ 0.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 2.5
Darkest HourRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5