Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
History 101 Season 1Rated ★ 3.5
MessiahRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 2.5
VikingsRated ★ 3.5
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 3.0
ExplainedRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 3.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Mind, ExplainedRated ★ 4.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
Roman EmpireRated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5