Movies
Ratings
291
The HandmaidenRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0