Movies
Ratings
224
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Red FamilyRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 2.0
Heaven's SoldiersRated ★ 2.0