Titles you rated
Sharp1Rated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 2.0- Precious FamilyRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0