Series
Ratings
281
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 3.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0