Titles you rated
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
BrainRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5