Movies
Ratings
1249
Training DayRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
AirRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.5
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.5
Big NightRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 3.0
SpectralRated ★ 3.0
A Tale of Samurai Cooking - A True Love StoryRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 1.5
Wrong TurnRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 5.0