Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.5- The ClubhouseRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5