Titles you rated
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0