Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Kinda PregnantRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0
The HeatRated ★ 2.0