Titles you rated
50 First DatesRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0