Movies
Ratings
242
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5