Series
Ratings
72
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 1.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0