Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
- Smile, YouRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0