Series
Ratings
84
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
My Happy MarriageRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
A Time Called YouRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
PossessionsRated ★ 1.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0