Movies
Ratings
52
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
Johnny EnglishRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Always Be My MaybeRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
He's All ThatRated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 1.5
The InternRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5