Titles you rated
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
How to Become a Cult LeaderRated ★ 3.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
- 어른 김장하Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Dark TouristRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0