Series
Ratings
115- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 4.5- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 5.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
Black Butler 2Rated ★ 4.5- Black ButlerRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.5- Unkind WomenRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0