Titles you rated
Parallel LifeRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 2.5
The Next Three DaysRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.5
HitmanRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5