Series
Ratings
44
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 부부는 무엇으로 사는가Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0