Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0