Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5