Titles you rated
LooperRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
SplitRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
BurntRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0