Series
Ratings
143
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
L.U.C.A.: The BeginningRated ★ 3.0
When the Weather is FineRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5