Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0