Series
Ratings
32- Living Among the RichRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0