Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5