Movies
Ratings
15
Ode to My FatherRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0