Series
Ratings
11
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0