Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5