Movies
Ratings
41
A Hard DayRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5