Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
MinionsRated ★ 1.5
Hello GhostRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
TedRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0