Movies
Ratings
210
Wonder WomanRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0- Sing My LifeRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0