Titles you rated
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5