Titles you rated
Love AlarmRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0