Titles you rated
A Place Further Than the UniverseRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 0.5
Silver SpoonRated ★ 2.0
Pegasus MarketRated ★ 2.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0- WORKING!!!Rated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Mr. IglesiasRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 4.0